Advert Master | Interneta mārketinga un reklāmas aģentūra | Latvija
Loading...
DIGITĀLAIS
MĀRKETINGS & REKLĀMA
PUŠ-PAZIŅOJUMI / NATĪVĀ REKLĀMA / FACEBOOK REKLĀMA / GOOGLE REKLĀMA

Par mums

.
Sniedzam reklāmas pakalpojumus pasaules labākajās reklāmas platformās
Jau vairāk nekā 10 gadus, Advert Master veiksmīgi vada uz konversijām orientētas reklāmas kampaņas ( piem. preču pirkumi, epastu pieteikumi, kontaktformas aizpildīšana utmldz. mērķi) piecos kontinentos – Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Ziemeļu un Dienvidu Amerikā. Mēs veidojam un optimizējam reklāmas kampaņas ļoti dažādos reklāmas kanālos: Facebook, Instagram, Google Search, Google Display, Push Paziņojumu un Native Ads reklāmas platformas (Propeller, MGID, AdMaven u.c.).
Mūsu mērķis – atrast atbilstošāko auditoriju, ieinteresēt to un novirzīt apmeklēt jūsu mājas lapu, kurā auditorija veiks nepieciešamas darbības un kļūs par jūsu produkta vai pakalpojuma pircēju. Iespēja izmantot pasaules labākas reklāmas platformas, pieeja augsti kvalificētām apmeklētāju datu bāzēm, speciālo profesionālo rīku un AI tehnoloģiju izmantošana = tas viss kombinācijā ar rūpīgiem iestatījumiem palīdz mums sasniegt šo mērķi.
Mēs esam atvērti sadarbībai ar jebkura lieluma kompānijām, ar jebkurām darbības sfērām ( bet visbiežāk par mūsu klientiem kļūst mazie un vidējie uzņēmumi un e-commerce uzņēmumi ). Mūsu komandai ir pieredze kosmētikas, skaistumkopšanas, veselības produktu, preču mājdzīvniekiem, medicīnas un farmācijas produktu, finanšu un kredītu, azārtspēļu, interjera mēbeļu un dekora priekšmetu reklāmā u.c. sfērās.
1
 

PIETEIKUMS

Aizpildiet kontaktu-formu mūsu mājaslapā, nosūtiet e-pastu, vai piezvaniet mums!
2
 

STRATĒĢIJA

Mēs piedāvāsim jums iespējamos reklāmas risinājumus, kas palīdzēs jums sasniegt mērķus.
3
 

REKLĀMA

3-5 darba dienu laikā Izveidosim un palaidīsim apstiprinātas reklāmas kampaņas.
4
 

REZULTĀTI

Regulāri pārbaudīsim kampaņu gaitu un veiksim optimizāciju, nodrošināsim jūs ar statistikas datiiem.
MŪSU RISINĀJUMI.

Izmantojam dažādus reklāmas veidus, lai sasniegtu mārketinga un reklāmas mērķus

 

PUŠ-PAZIŅOJUMI (PUSH NOTIFICATIONS)

Konstektuālā ziņa ar akciju ( ar virsrakstu, aprakstu un attēlu ) mērķauditorijai ( cilvēkiem, kuri pieteicas saņemt paziņojumus ).
 
600 miljoni reālu lietotāju
 

NATĪVĀ REKLĀMA (NATIVE ADS)

Pielāgojami, responsīvi reklāmas baneri - vidžeti (ar virsrakstu un attēlu, dažos gadījumos arī ar aprakstu), kas tiek izvietoti vietnē, visvairāk apskatītajās lapas daļās.
 
850 miljoni reālu lietotāju
 

PILNEKRĀNA REKLĀMA (INTERSTITIAL ADS)

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā nekavējoties piesaistīt uzmanību un izveidot tiešu kontaktu ar lietotāju gan uz datora, gan mobilajā ierīcē un sasniegt iespaidīgu CTR.
 
850 miljoni lietotāju mēnesī
 

UZNIRSTOŠAIS LOGS (POPUNDER)

Tiek atvērts jaunā pārlūkprogrammā. Nodrošina milzīgu auditorijas sasniedzamību ar viszemākajām izmaksām un lai saņemtu ātrus reklāmguvumus.
 
1 miljards reālu lietotāju
 

FACEBOOK & INSTAGRAM REKLĀMA

Tas ir viens no rezultatīvākiem un rentablākiem reklāmu veidiem. Reklāma ar attēlu vai video var tikt rādīta ziņu joslā, storis, messendžerī, vai Audience Network vietnēs.
 
2.80 miljardu aktīvo lietotāju mēnesī
 

GOOGLE REKLĀMA

Reklāma meklētājā - tā ir vispopulārākā PPC reklāma (ar dažāda veida teksta sludinājumiem). Google reklāmas tīkls GDN aptvēr 90% no online-apmeklētājiem ar teksta, adaptīviem, attēla un video reklāmas sludinājumiem.
 
2 miljoniem vietņu un aplikāciju 160 miljardi meklējumu mēnesī

Kā sasniegt VĒRTĪGUS KONVERTĒJAMUS LIETOTĀJUS?

 
 

Auditorija

Izmantojot dažādus reklāmu formātus, mērķauditorijas atlases opcijas un piekļuvi kvalitatīvām lietotāju datu bāzēm, Advert Master atradīs pareizo mērķauditoriju jūsu zīmolam.
 

Zināšanas

Pateicoties vairāku gadu pieredzei, pastāvīgai apmācībai un praksei, Advert Master kļūs par uzticamu partneri konversiju iegūšanai.
 

Integrācija

Advert Master nodrošinā dažādas iespējas integrācijai ar jūsu programmatūru, lai jūs varētu redzēt detalizētu kampaņu statistiku.
Mūsu komanda.

Mēs esam vieni no labākājiem speciālistiem digitālajā mārketingā un reklāmas jomā

 
Var negulēt un neēst tik ilgi, kamēr neatradīs radošāko un efektīvāko jebkuras situācijas risinājumu.
MARGARITA
Uzņēmuma īpašniece
Ir izpircis un izlasījis visas Pasaules grāmatas par “digitālo mārketingu”, un ar nepacietību gaida nākamās.
EDGARS
Mārketinga menedžeris

STRĀDĀJIET AR MUMS.

 

Rekomendācijas.

Zvaniet mums
+371 27 63 36 38
Rakstiet mums

Laukums (JŪSU MĀJAS LAPA) nevar būt tukšs

Lūdzu ievadiet korektu E-PASTU

Laukums (ZIŅOJUMS) nevar būt tukšs

Uz augšu
 All works
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas