Facebook reklāma ir pārāk dārga. Kā palielināt lapas apmeklētību, lētāk?

Facebook reklāma ir pārāk dārga. Kā palielināt lapas apmeklētību, lētāk?

30 Jūn 21
Facebook reklāma ir pārāk dārga. Kā palielināt lapas apmeklētību, lētāk?

Push paziņojumi (Push Notifications) salīdzinājumā ar Facebook reklāmu ir ievērojami izdevīgāki. Un ar to palīdzību ir iespējams saņemt vairāk potenciālo pirkumu/pieteikumu, skatījumu, klikšķu, kā arī palielināt zīmola atpazīstamību, par to pašu budžetu, ko tērējat Facebook, vai Google.

Push paziņojumi – tie ir uznirstošie ziņojumi, kas parādās lietotāju datorā, vai mobilajā ierīcē, un ieinteresē lietotāju automātiski noreaģēt uz to un veikt darbību.

Tā ir iespēja, ar zemākām izmaksām, sasniegt jebkurus mārketinga mērķus:

  • Saņemt potenciālus pirkumus/pieprasījumus (leads)
  • Saņemt lielāku klientu plūsmu (trafiku) savai vietnei
  • Paaugstināt zīmola atpazīstamību un sasniedzamību

Šī tehnoloģija palīdz reklāmdevējiem sasniegt savu auditoriju ar optimāli zemām CPC un CPM izmaksām. Push ziņojumi ir lētāks reklāmas veids, salīdzinājumā ar īsziņām, apmaksātiem e-pasta ziņojumiem, vai kontekstuālo reklāmu. Piemēram, vidēja cena par klikšķi varētu būt ap 0,01$, un par 250$ Jums būtu iespēja sasniegt vairāk nekā 300 000 cilvēku un saņemt vairāk nekā 20 000 klikšķu.

Push ziņojumu formāts ir piemērots gandrīz jebkuram biznesam. Izmantojot push paziņojumu reklāmas var sasniegt savus potenciālos lietotājus uz jebkuras ierīces vai platformas un jebkurā pasaules valstī.

Vairāk iemeslu kāpēc ir vērts izmēģināt Push-paziņojumus tieši tagad:

Augsts trafika apjoms, maksimāla sasniedzamība, redzamība un augsts CTR

Advert Master nodrošina iespēju ar pasaules populārāko Push-paziņojumu platformu palīdzību tikt pie vislielāka trafika ar vislielāko GEO aptvērumu. Un pēc fakta, Push-paziņojumiem ir lielāks CTR nekā tradicionālajai Facebook reklāmai. Ar push paziņojumiem Jums nav jāuztraucas par to, ka klients neieraudzīs ko Jūs vēlaties parādīt. Šis ziņojums parādīsies tieši viņa ierīcē, vai pārlūkprogrammā. Ziņojumi tiek piegādāti jebkurā gadījumā, pat ja lietotājam nav atvērta jūsu vietne, vai pat ja viņš šobrīd neizmanto datoru, vai viedtālruni. Viņš tos redzēs nākošreiz, kad izmantos savu ierīci. Ziņojums tiek parādīts virs jebkura cita satura, tāpēc maz ticams, ka to palaidīs garām. Gandrīz 100% lietotāju redz jūsu ziņojumu pat tad, ja viņi uz tā neuzklikšķina.

Zemākas izmaksas
Push-paziņojumi ir daudz lētāki, salīdzinot ar Facebook. Piemēram, push-paziņojumu cena par klikšķi, sākot no 0,001 USD, un jums ir nepieciešams vismaz 50-100 USD, lai sāktu reklamēšanu Advert Master piedāvātajās reklāmas platformās.

Speciālie rīki
Push Notification platformās integrētie AI tehnoloģijas un uz AI tehnoloģiju pamata balstītie algoritmi, automātiskās optimizācijas tehnoloģijas,  un citi rīki nodrošina iespēju sasniegt mērķauditoriju, atkārtoti uzrunāt to (retargetings) un automatizēt optimizācijas metodes.

Dažādām biznesa sfērām
Ar push-paziņojumu palīdzību ir iespēja reklamēt daudz vairāk produktu un pakalpojumu veidu, nekā Facebook atļauj:

Pieaugušajiem paredzētie produkti, uztura bagātinātāji un veselību veicinošie produkti (piem. vīriešu veselības produkti), replikas,  finanses (blockchain), kriptovalūta, aizdevumi, iepazīšanās, azartspēles, iGaming, sporta totalizātori, abonēšanas pakalpojumi un daudzi citi.

Maigāka reklāmas politika
Jūs nevarat pārdot savus produktus vai pakalpojumus Facebook, jo tie neatbilst reklāmas politikai? Vai jūsu reklāmas tiek bieži noraidītas, vai konti ir atslēgti? Push Notification platformu politika ir maigāka, tāpēc jūsu konts pēkšņi netiks aizliegts, un reklāmas kampaņām ir vairāk iespēju tikt apstiprinātām.

Pilnīgi droši, uzticāmi un likumiski
Lietotāji paši piekrīt saņemt Push paziņojumus, tāpēc, atšķirībā no e-pastu mārketinga, šīs reklāmas veids tiek uzskatīts par augstākās kvalitātes, bez krāpniecības un attiecīgi nodrošina lielāku lietotāju uzticamību, kas savukārt sekmē augstu CTR. 

Skeilojiet kampaņas ar jauniem reklāmu formātiem
Strādājot ar Advert Master Push Notification platformās, jums ir iespēja izmantot citus reklāmas formātus, ko Facebook nepiedāvā: Push Notifications, Interstitials, Popunders. Un šiem reklāmu formātiem ir iespaidīgi rezultāti attiecībā uz: CR, klikšķiem un konversijām.

Rezumējot - Push paziņojumi ir vienkāršs un efektīvs reklāmas formāts, kā arī labs veids, kā sazināties ar klientu, informēt viņu par savu zīmolu, produktiem un piedāvājumiem. Push paziņojumi var būt laba alternatīva aktuālo reklāmas kampaņu dažādošanai un mārketinga un reklāmas mērķu sasniegšanai ar daudz zemākām izmaksām!

Vai esat gatavi piekļūt miljoniem potenciālo klientu visā pasaulē? Sazinieties ar mums pa tālruni 371 27633638 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai nosūtiet pieteikumu šeit. Mūsu speciālisti izstrādās jums individuālo piedāvājumu un efektīvi to realizes.

 All works
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas