Konteksta reklāma

Konteksta reklāma

22 Aug 16
Konteksta reklāma

Mūsdienās šis ir vispopulārākais interneta reklāmas veids. Par konteksta reklāmas pamatelementiem tiek uzskatīti teksta bloki un banneri ar linkiem uz vajadzīgo mājas lapu. Bet tieši konteksta reklāmai ir īpašs materiāla pasniegšanas mehānisms – reklāma tiek rādīta reklāmdevējam piemērotā informatīvajā kontekstā (tāpēc tāds nosaukums).

Pasūtot konteksta reklāmu, jūs izvēlaties atslēgas vārdus, un jūsu reklāmas sludinājumi (teksta bloki), kas tiek rādīti meklētājā pēc pieprasījumiem, kuri atbilst izvēlētiem atslēgas vārdiem un to kombinācijām. Vai jūs norādiet interesējošo tematiku, un jūsu reklāmas sludinājumi (banneri) tiek rādīti tikai uz tām mājas lapām, kuras atbilst izvēlētai tematikai

Visspēcīgākās platformas konteksta reklāmas izvietošanai piedāvā Google Adwords un Yandex.Direct. Tie nodrošina ne tikai ar elastīgas targetinga konfigurēšanas iespējas, bet arī ērtus rīkus, kas palīdz regulēt reklāmas kampaņas budžetu.

Starp plašajām interneta reklāmas iespējām, konteksta reklāmai ir viszemākā inerce, tas nozīme ka tā dod rezultātu uzreiz pēc kampaņas uzsākšanas un novērtēt tās efektivitāti ir diezgan viegli, jo izmaksas veidojas atkarībā no klikšķu skaita uz reklāmas sludinājumiem.

Ja jums ir nepieciešama konteksta reklāma, sazinieties ar mums pa tālruni 371 27633638 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mūsu speciālisti izstrādās jums individuālo piedāvājumu un efektīvi to realizēs.

 All works
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas