Reklāma sociālajos tīklos

Reklāma sociālajos tīklos

22 Aug 16
Reklāma sociālajos tīklos

Mājas lapas virzīšana sociālajos tīklos ir efektīvs reklāmas instruments, un tiek plaši izmantots viena vienkārša iemesla pēc – tas strādā!

Sociālie tīkli piedāvā plašas iespējas un noderīgus instrumentus reklāmai. Piemēram var izveidot lapu vai grupu, kuras ietvaros strādāt ar savu mērķauditoriju, paziņot cilvēkiem par jaunām precēm, pakalpojumiem, akcijām vai jaunumiem jūsu kompānijā. No citas puses, var izvietot maksas reklāmu, kura tiks rādīta konkrēta soc.tīkla ietvaros, dodot iespēju reklāmdevējam iestatīt kampaņu uz nepieciešamo mērķauditoriju un pārvaldīt tās budžetu.

Lapas vai grupas izveidošana - tāda pieeja palīdz ieekonomēt naudu uz reklāmu, bet toties prasa daudz laika. Ar maksas reklāmas palīdzību reklāmdevējs saņem daudz vairāk iespēju ātrākai mērķa sasniegšanai - piesaistīt sekotājus lapai, palielināt publikāciju aptvērumu, piesaistīt jaunus apmeklētājus uz mājas lapu utt. Vairāki sociālie tīkli ļauj kombinēt abas augstāk aprakstītas iespējas. Izveidojot lapu/grupu noteikta zīmola virzīšanai, reklāmdevējs var izveidot maksas reklāmas kampaņu, kas var būt vērsta šīs lapas/grupas atpazīstamības celšanai. Tādā veidā pie nelielām izmaksām un īsā laika periodā var tikt pie savas mērķauditorijas, kuru turpmāk uzrunāt šīs lapas ietvaros. Neskatoties uz to, ka reklāma sociālos tīklos tiek uzskatīta par visefektīvāko tieši zīmola popularizācijai, šis kanāls ir arī lieliski piemērots tiešai produktu vai pakalpojumu virzīšanai.

Ja jums ir nepieciešama reklāma sociālajos tīklos, kā arī ja jums nav lieka laika lai nodarbotos ar lapas veidošanu un uzturēšanu, sazinieties ar mums pa tālruni 371 207633638 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mūsu speciālisti izstrādās jums individuālo piedāvājumu un efektīvi to realizēs.

 All works
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācijas